Wprowadź wartość
Powrót

Działania TIP przeciwko koronawirusowi – informacje dla Klienta

Drogi Kliencie,

 

W ubiegłym tygodniu oraz w trakcie weekendu byliśmy świadkami kolejnych inicjatyw władz w zakresie zapobiegania szerzenia się COVID-19. TIP również przedsięwziął odpowiednie kroki w tym kierunku.

Poniżej znajduje się lista działań, jakie podjęliśmy w naszych lokalizacjach od początku tygodnia: 

  • Wszystkie lokalizacje pozostają otwarte
  • Mechnicy oraz zespół operacyjny pozostają na stanowiskach pracy i w każdej chwili służą Państwu pomocą
  • Wprowadziliśmy pewne restrykcje, w których prosimy Państwa kierowców o uprzedni kontakt telefoniczny
  • Kiedy kierowca przybywa do naszej lokalizacji powinien zaparkować naczepę na zewnątrz lub na naszym terenie w wyznaczonym telefonicznie miejscu. Przeprowadzimy ją do warsztatu swoim ciągnikiem
  • Pozostajemy w odległości 1-2 m od siebie nawzajem
  • W trakcie wydawania naczep zostanie wygenerowany email z protokołem zdawczo odbiorczym przeznaczonym do podpisu przez osobę zamawiającą.

Wiele z naszych usług serwisowych jest realizowanych przez partnerów zewnętrznych, ich mobilne wozy serwisowe, na terenie klienta lub przy drodze. We wszystkich tych przypadkach polegamy na naszych współpracownikach i podwykonawcach, ufając ich możliwościom pracy zgodnej z instrukcjami dotyczącymi COVID-19. 

Niemniej jednak, jesteśmy świadomi potencjalnego wpływu COVID-19 oraz restrykcji w poszczególnych państwach na naszych podwykonawców, zespołów pomocy drogowej oraz serwisantów w terenie, który może spowodować potencjalne problemy z realizacją zleceń oraz utrzymaniem poziomu obsługi. Niestety są to zdarzenia, na które mamy ograniczony wpływ.

Liczymy na Państwa zrozumienie oraz współpracę abyśmy mogli wspólnie znaleźć rozwiązanie, które pozwoli przejść przez aktualną sytuację w najlepszy możliwy sposób.

W przypadku pytań bądź wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

Z wyrazami szcunku,

Twój zespół TIP

 

2020/03/19

Udostępnij ten artykuł

Przesyłając ten formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TIP moich danych zgodnie z oświadczeniem TIP o ochronie prywatności