Wprowadź wartość
  • Netherlands
    • Dutch
    • English
  • United Kingdom
    • English
Powrót

Firma Ford Trucks rozpoczyna współpracę z TIP Trailer Services w zakresie serwisowania posprzedażowego w Europie Zachodniej

W następstwie sukcesu nowego ciągnika F-MAX, laureata nagrody International Truck of the Year, firma Ford Trucks podwyższyła poprzeczkę wzrostu i podpisała umowę z TIP Trailer Services, która dotyczyła rozszerzenia sieci usług serwisowania posprzedażowego w Europie Zachodniej.

 

Po umocnieniu swojej obecności na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Rosji i Republice Tureckiej, firma Ford Trucks nadal się rozwija, zyskując nowych dealerów na rynku europejskim, jednocześnie intensyfikując wysiłki zmierzające do zwiększenia liczby krajów do 51 do końca 2020 roku. W następstwie międzynarodowego sukcesu nowego ciągnika F-MAX, którego światowa premiera odbyła się podczas IAA Hannover Commercial Vehicles Show i który zdobył nagrodę International Truck of the Year, firma Ford Trucks osiągnęła porozumienie w sprawie dynamicznego zwiększenia liczby swoich punktów serwisowych w Europie Zachodniej.

 

Na mocy umowy zawartej pomiędzy Ford Trucks a TIP Trailer Services, wiodącym dostawcą usług serwisowych w Europie Zachodniej, firma TIP będzie świadczyć usługi gwarancyjne jak również naprawy i konserwacje dla pojazdów marki Ford Trucks w regionie.

 

Odnosząc się do współpracy, Wiceprezes Ford Trucks, Serhan Turfan, powiedział: „Na arenie międzynarodowej firma Ford Trucks szybko się rozwija jako przedsiębiorstwo, które łączy prawie 60-letnie doświadczenie w produkcji samochodów ciężarowych z możliwością opracowywania specyficznych produktów dla różnych rynków eksportowych. Światowe uznanie dla pojazdu F-MAX, który opracowaliśmy od podstaw, było istotną siłą napędową, która podwyższyła nasz międzynarodowy cel dotyczący wzrostu. Równolegle z naszym celem rozwoju na rynkach Europy Zachodniej, współpraca z TIP Trailer Services znacząco przyczyni się do realizacji naszego celu, jakim jest zapewnienie ciągłej obsługi klienta. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie bardzo owocne rezultaty obu stronom.”

 

Paul Beadle, Dyrektor operacyjny TIP Trailer Services, nadmienia: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania tej współpracy i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać firmę Ford Trucks w jej strategicznym rozwoju w Europie Zachodniej. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom.”

 

2019/08/20

Udostępnij ten artykuł

      

"5 powodów, by skorzystać z usługi wynajmu naczep od TIP Trailer..."

5 powodów, by skorzystać z usługi wynajmu naczep od TIP Trailer Services

2019/09/20

"TIP współpracuje z firmą TÜV NORD w ramach projektu Trailer In..."

TIP współpracuje z firmą TÜV NORD w ramach projektu Trailer Inspection Professional.

2019/09/16

"Naczepy wymagają szczególnej kontroli"

Naczepy wymagają szczególnej kontroli

2019/09/16