Wprowadź wartość

Kariera

Nasze naczepy docierają do każdego zakątka świata. Każdego dnia nasi pracownicy łączą i współpracują z różnymi rynkami i branżami. Dowiedz się, jak daleko możesz się z nami zajść.

Rozpocznij swoją karierę w TIP!

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Wspaniała rodzinna atmosfera
  • Uznanie w branży za wiedzę i doświadczenie
  • Zdrowie i bezpieczeństwo jako priorytet

Pracuj lokalnie, zapewniając globalną obsługę.

Newsletter - Kariera w TIP
Zapisz się teraz, aby nie przegapić żadnej pracy!

Sprawdź wszystkie oferty pracy

Obszar techniczny

Jeśli szukasz pracy w środowisku, w którym wysoko ceni się pracę zespołową, gdzie bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników są najważniejsze i gdzie zachęca się do doskonalenia swoich umiejętności, mamy do zaoferowania wiele możliwości rozwoju w obszarze technicznym w Europie i Kanadzie. W TIP stale inwestujemy w najnowsze technologie IT, narzędzia i szkolenia. Nasze dobrze utrzymane i wyposażone samochody serwisowe oraz obiekty serwisowe zapewniają, że będziesz mieć odpowiednie narzędzia, aby jak najlepiej pomagać naszym klientom.

Obsługa klienta i serwis

Czy jesteś zainteresowany pracą z profesjonalnymi i energicznymi kolegami? Jeśli jesteś zorientowany na klienta i chcesz zapewnić doskonałą obsługę, generować przychody i wzrost marży, mamy dla Ciebie kilka ambitnych wyzwań! Jesteśmy dumni z jakości szkoleń i rozwoju, jakie oferujemy naszym pracownikom. Wyposażymy Cię w umiejętności potrzebne do sprostania wszystkim wyzwaniom stawianym przez klientów, abyś mógł w pełni wykorzystać swój potencjał!

Możliwości rozwoju

Czy chcesz pracować dla światowego lidera w branży transportowej, w której każdego dnia pojawiają się międzynarodowe wyzwania i gdzie strategiczny rozwój jest podstawą naszego działania? Współpraca z TIP to nie tylko codzienna praca, ale także długoterminowy rozwój zawodowy, konkurencyjne pakiety świadczeń i utalentowani koledzy z różnych środowisk.

Staże / Praktyki

Czy jesteś studentem, który chciałby zdobyć praktyczne doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym? Szukasz ambitnego miejsca pracy, w którym możesz przekroczyć swoją strefę komfortu i stać się odnoszącym sukcesy młodym profesjonalistą?Współpraca z TIP daje wiele możliwości rozwoju - zarówno kompetencji zawodowych jak i umiejętności osobistych. Zapewniamy, że z wyzwaniami nie pozostaniesz sam! Bycie częścią naszego dynamicznego zespołu biznesowego oznacza, że będziesz otrzymywać stałe wsparcie, informacje zwrotne i szkolenia, mając jednocześnie możliwość śledzenia perspektyw rozwoju zawodowego.

Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów

• Zapewniamy ustrukturyzowane i konkurencyjne pakiety wynarodzeń i benefitów.
• Dbamy o to, aby pracownicy odczuwali satysfakcję z pracy, a także czuli się docenieni, wykonując interesujące i ambitne zadania.
• Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli odpowiednie środowisko pracy i narzędzia, umożliwiające im wykonywanie swojej pracy jak najlepiej.
• Zawsze jesteśmy zaangażowani w otwartą komunikację ze współpracownikami i regularnie monitorujemy satysfakcję pracowników.
• Zapewniamy szkolenia i coaching oraz zachęcamy naszych pracowników do dążenia do doskonałości, zapewniając każdemu pełne wykorzystanie swojego potencjału.
• Oferujemy nie tylko ambitne zadania na co dzień, ale także możliwość długoterminowej kariery zawodowej.

Jeden z wiodących dostawców usług sprzętowych w Europie i Kanadzie

TIP Trailer Services z siedzibą w Amsterdamie jest jednym z wiodących dostawców usług sprzętowych w Europie i Kanadzie. Specjalizujemy się w leasingu, wynajmie, konserwacji i naprawach naczep, a także innych usługach o wartości dodanej i świadczymy je klientom z sektora transportu i logistyki w Europie i Kanadzie.

Różnorodność

Wierzymy, że różnorodność napędza innowacje. Różnorodność narodowości, kultur, religii i pochodzenia etnicznego wzbogaca naszą kulturę pracy, łącząc nowe pomysły, innowacje i style myślenia i prowadzi do sukcesu biznesowego. Rzetelność, uczciwość i etyka są podstawą naszej działalności. W ramach otwartych stanowisk, zapraszamy do pracy w strukturach TIP wszystkich, którzy mają potencjał, umiejętności, a także cechują się zaangażowaniem i rzetelnością.

Odpowiedzialność społeczna

Łączymy naszą kulturę efektywności z kulturą odpowiedzialności. W ramach TIP widzimy wartość naszej różnorodności i angażujemy naszych pracowników w dążenie do zawodowej doskonałości , ale rozumiemy również, że jesteśmy częścią większej całości i będziemy aktywnie odgrywać swoją rolę w działaniach na rzecz odpowiedzialności społecznej. Aktywnie angażujemy się w projekty wolontariackie poprzez nasz program Wolontariusze TIP, pomagając potrzebującym w naszych lokalnych społecznościach w całej Europie i Kanadzie.

Nasze wartości

UN Global Compact

Skupiamy naszą odpowiedzialność korporacyjną wokół 4 głównych obszarów:

1. Praw człowieka
2. Standardów pracy
3. Środowiska
4. Przeciwdziałaniu korupcji

TIP Trailer Services ma na celu bycie liderem w odpowiedzialnych praktykach biznesowych. Popieramy dziesięć zasad ONZ Global Compact promujących prawa człowieka, standardy pracy, odpowiedzialność za środowisko i przeciwdziałanie korupcji.

Zależy nam na tym, aby zasady UN Global Compact stały się częścią naszej strategii, kultury, wartości i codziennej działalności naszej firmy. Solidne procesy zarządzania stanowią podstawę naszej odpowiedzialności korporacyjnej, stosujemy wysokie standardy środowiskowe i społeczne, aby wspierać zrównoważoną przyszłość.

Uznajemy nasz obowiązek wobec naszych interesariuszy, w tym naszych udziałowców, kierownictwa, pracowników, pożyczkodawców i obywateli wszystkich krajów, w których prowadzimy działalność.

Chciałbym pracować w TIP. Jak mogę sprawdzić, jakie stanowiska są w tej chwili otwarte?

Wszystkie oferty pracy są publikowane na naszej stronie poświęconej karierze. Kandydaci mają możliwość zawężenia wyszukiwania w oparciu o stanowisko, funkcję, lokalizację lub słowa kluczowe.

Czy istnieje kontakt lub adres e-mail, na który mogę wysłać swoją aplikację / CV?

Nasze możliwości zatrudnienia są zróżnicowane i dostępne w różnych lokalizacjach. Preferujemy otrzymywanie aplikacji za pośrednictwem naszej strony poświęconej karierze. Alternatywnie możesz złożyć aplikację lokalnie, w jednym z naszych oddziałów, dostarczając swoje CV lub przedstawiając się bezpośrednio kierownikowi oddziału / warsztatu.

Przesłałem swoje CV. Co teraz?

Natychmiast potwierdzimy Twoje zgłoszenie i skontaktujemy się z Tobą, gdy rozpatrzymy wszystkie aplikacje na dane stanowisko. Jeśli zostaniesz poinformowany, że nie zostałeś wybrany na to stanowisko, nie martw się. Twoje CV będzie przechowywane w bazie danych firmy zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w Twoim kraju i możesz ubiegać się o przyszłe oferty pracy.

Czy w TIP są dostępne oferty praktykantów?

Mamy możliwości odbycia praktyk zawodowych w całej Europie i Kanadzie. Jeśli szukasz praktyki, odwiedź naszą stronę poświęconą karierze, klikając tutaj.

Jakie są możliwości dla studentów i absolwentów, którzy chcą pracować / uczyć się w TIP?

Nasz program stażowy to najwyższej klasy staż, dzięki któremu zapewniamy studentom prawdziwe doświadczenie edukacyjne i możliwość rozwijania ich umiejętności w wielokulturowym, międzynarodowym i ambitnym środowisku. Zapewnia studentom wyjątkowe możliwości bezpośredniego kontaktu z kierownictwem wyższego szczebla, możliwości nawiązywania kontaktów i regularnej informacji zwrotnej w celu rozwoju zawodowego i osobistego. Nasza wizja i wiara w ten program wykracza poza większość staży i służy jako pula talentów na stanowiska w naszej firmie. Sprawdź dostępne możliwości na naszej stronie poświęconej karierze.

Czy mogę jednocześnie ubiegać się o więcej niż jedno stanowisko?

Tak, możesz aplikować na wiele ofert pracy.

Co dzieje się z moim CV po otrzymaniu go przez TIP?

TIP jest pracodawcą oferującym równe szanse, który ceni sobie różnorodność, zachęcając do składania aplikacji przez wszystkie wykwalifikowane osoby. Oznacza to, że wszystkie aplikacje są dokładnie sprawdzane przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem. Zawsze będziesz informowany o wynikach, gdy będziesz ubiegać się o pracę w TIP. Jeśli zostaniesz poinformowany, że nie zostałeś wybrany na stanowisko, Twoje CV będzie przechowywane w bazie danych firmy zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w Twoim kraju.

„Sukcesem naszej firmy są ludzie. Zawsze traktujemy naszych pracowników tak, jakbyśmy chcieli, aby traktowali naszych najlepszych klientów. Wysoko cenimy ducha zespołowego, a bezpieczeństwo pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie inwestujemy w najnowsze technologie IT, narzędzia i szkolenia. Jeśli chcesz się uczyć i jesteś ambitny, a także chcesz pracować w firmie, w której liczy się wkład każdego pracownika, zapraszam do dołączenia do naszej rodziny TIP. ”

Hiske Damhuis
Dyrektor ds. HR

Something went wrong. Please try again.