Wprowadź wartość
Powrót

DELTA PARK Truck Secure Parking zdobył certyfikat TAPA Parking Security Requirement

DELTA PARK Truck Secure Parking zdobył certyfikat TAPA Parking Security Requirement, stając się pierwszym w Europie centrum warsztatowo- usługowym na poziomie PSR1- osiągając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Paryż, 1 Października 2019 r.

„DELTA PARK stał się pierwszym parkingiem w programie TAPA osiągając najwyższy z możliwych poziomów bezpieczeństwa PSR1” akcentuje George Wiessing z TAPA, podczas ceremonii 26 września br. Didier Felice, Wiceprezes Regionu Krajów Basenu Morza Śródziemnego TIP Trailer Services, otrzymał certyfikat z rąk Rein de Vries, członka zarządu TAPA.

Didier Felice, VP Mediteranean region of TIP receives from George Wiessing and Rein de Vries, of TAPA, the PSR certificate level 1

Delta Park znajduje się przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A21, najbardziej ruchliwego wezła drogowego w Europie, przez który przejeżdża codziennie ponad 25 000 samochodów ciężarowych. Didier Felice podkreśla: „Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oraz organizacji takich jak TAPA, pragnęliśmy znaleźć rozwiązanie ewentualnych problemów związanych z zabezpieczeniem transportowanych towarów (przed kradzieżą, napadami na kierowców, wypadkami itp.) W trosce o bezpieczeństwo kierowców i przewożonych towarów, zadbaliśmy o to by cały plac naszego centrum  wyposażony został w najnowszy z dostępnych na rynku sprzęt, w zakresie nadzoru oraz kontroli dostępu. Parking strzeżony posiada ogrodzenie z drutem kolczastym, całodobową ochronę, nadzór wideo przy użyciu kamery termicznej oraz specjalną kontrolę dostępu dla ciężarówek i pieszych.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że uzyskany certyfikat PSR1 od TAPA, to potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz wkładu w zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom.” mówi Didier Felice. Jako wartość dodaną do parkingu strzeżonego- TIP wybudował specjalny kompleks usługowy dla kierowców, dostępny 24/7: darmowe prysznice, bezpłatny dostęp do WI-FI, pralnie, maszyny z przekąskami oraz napojami. Restauracja zlokalizowana obok wjazdu na parking jest dopełnieniem naszej bogatej oferty.

Area photo of TIP’s Delta Park truck secure parking

Delta Park Truck Secure Parking jest częścią wielousługowego centrum pojazdów ciężarowych. W momencie awarii na drodze istnieje możliwość weryfikacji stanu pojazdu oraz naprawy- jeżeli wymagana, w Warsztacie TIP, a także korzystania z usług serwisów Profi+Best Of Pneu zajmujących się obsługą i naprawą opon, oba rozwiązania dostępne są 24/7 i znajdują się na terenie Delta Park. „ Będziemy kontunować rozwój naszych usług, tak by być pewnym, że każdy pojazd opuszczający nasz plac będzie w jak najlepszym stanie technicznym.” Podsumowuje Didier Felice.

Delta Park to pierwszy  taki strzeżony parking dla pojazdów ciężarowych TIP Trailer Services w Europie.

2019/10/08

Udostępnij ten artykuł

Aktualności TIP

Otrzymuj ważne aktualności od TIP!

Po prostu wypełnij poniższe pole, aby w przyszłości otrzymywać ważne aktualizacje i informacje od TIP

Przesyłając ten formularz, wyra¿am zgodę na przetwarzanie przez TIP moich danych zgodnie z oświadczeniem TIP o ochronie prywatności

Powiązane wiadomości

"Nowe Volvo FH 500 I-Save już jest!"

WARTO ZAINWESTOWAĆ W PRZYSZŁOŚĆ - Od teraz powiększamy naszą flotę w Niemczech o ciągnik VOLVO FH...

2022/03/25

"TIP utrzyma Twoją flotę w ruchu - rozbudowa sieci warsztatów w ..."

Dzięki łącznie pięciu warsztatom oferujemy branży transportowej i logistycznej jeszcze lepszą obsł...

2021/08/16

"Vice President TIP and PEMA"

We are now marking another milestone in the integration of both businesses. Oliver Bange appointed Vice P...

2020/09/14