Wprowadź wartość
Powrót

TIP ogłasza powołanie nowego dyrektora finansowego

TIP Trailer Services, spółka portfelowa I Squared Capital, mianowała Hansa van Lieropa na stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu. Hans van Lieropa rozpoczął pracę jako CFO w TIP w poniedziałek, 18 maja 2020 r. w miedzynarodowej siedzibie TIP w Amsterdamie w Holandii.

„Nie mogę się już doczekać dołączenia do kierownictwa wyższego szczebla TIP oraz prowadzenia finansów firmy, jak również uczestniczenia w jej przyszłym sukcesie" - skomentował Hans van Lierop.

Hans van Lierop dołącza do TIP z dużym międzynarodowym doświadczeniem, zdobytym w przedsiebiorstwach z różnych branż w Europie i Afryce. Hans pełnił funkcje kierownicze w zakresie finansów w Diageo, Airtel i Massmart Walmart. Ostatnio był dyrektorem finansowym Massmart Walmart, południowoafrykańskiej firmie zajmującej się sprzedażą detaliczną i hurtową, z obrotami wynoszącymi 7 miliardów dolarów. Jako dyrektor finansowy grupy kierował zespołem ds. finansów i zarządzania nieruchomościami, złożonym z 500 pracowników w 4 oddziałach i kilku krajach w Afryce.

Bob Fast, prezes i dyrektor generalny TIP, powiedział: „Hans ma ponad 25-letnie doświadczenie finansowe, w tym 13 lat jako CFO. Z powodzeniem przewodzil, zarządzał i przekształcał złożone globalne organizacje. Jego specjalistyczna wiedza z zakresu finansów i umiejętności przywódcze pomogą TIP osiągnąć cele zalożone na 2020 rok i pokierować przyszłym sukcesem firmy. ”

2020/05/27

Udostępnij ten artykuł

Aktualności TIP

Otrzymuj ważne aktualności od TIP!

Po prostu wypełnij poniższe pole, aby w przyszłości otrzymywać ważne aktualizacje i informacje od TIP

Przesyłając ten formularz, wyra¿am zgodę na przetwarzanie przez TIP moich danych zgodnie z oświadczeniem TIP o ochronie prywatności

Powiązane wiadomości

"Nowe Volvo FH 500 I-Save już jest!"

WARTO ZAINWESTOWAĆ W PRZYSZŁOŚĆ - Od teraz powiększamy naszą flotę w Niemczech o ciągnik VOLVO FH...

2022/03/25

"TIP utrzyma Twoją flotę w ruchu - rozbudowa sieci warsztatów w ..."

Dzięki łącznie pięciu warsztatom oferujemy branży transportowej i logistycznej jeszcze lepszą obsł...

2021/08/16

"Vice President TIP and PEMA"

We are now marking another milestone in the integration of both businesses. Oliver Bange appointed Vice P...

2020/09/14