Wprowadź wartość
Powrót

TIP rozwija swoją sieć warsztatów w Polsce

Szczecin - TIP Trailer Services (TIP) ogłosiło zakup warsztatu Top Truck Centrum w Szczecinie. Z dniem 1 września 2019, TIP przejął warsztat oraz zatrudniony zespół od firmy Top Truck znajdujący się pod adresem ul. Pomorska 142, 70-812 Szczecin.

Jako część strategii ekspansji TIP rozwija swoją sieć warsztatów w Polsce oraz Europie. Według TIP, zakup jeszcze bardziej pomoże w obsłudze aktualnych klientów, oraz otworzy współpracę z nowymi klientami odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, serwisu i utrzymania floty. Paweł Lis, Head of Workshops w TIP powiedział: „Chcemy nadal rozwijać naszą obecność na rynku specjalistycznych serwisów w Polsce, jesteśmy zachwyceni posiadaniem kolejnego świetnie wyposażonego warsztatu w Szczecinie. Pomoże nam to zwiększyć produktywność oraz możliwości w obsłudze własnej jak również floty naczep i ciągników klientów zewnętrznych”

Warsztat jest położony w północno-zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami. Jest wyposażony w stację kontroli pojazdów oraz 5 stanowisk, w planie jest rozwój o kolejne 3 stanowiska w połowie przyszłego roku. Wówczas ciągniki, naczepy, pojazdy dostawcze oraz nadwozia wymienne będą serwisowane na powierzchni 1296m².

Maciej Pawlak, właściciel Top Truck, tak skomentował sprzedaż: „Jestem bardzo zadowolony z tego, że TIP Trailer Services przejęło mój warsztat oraz, że moi pracownicy i klienci będą w dobrych i profesjonalnych rękach.”

Maciej Pawlak będzie nadal pracował, jako kierownik warsztatu i oddziału dla TIP. Wszystkich 17 pracowników w tym 12 mechaników będzie od teraz zatrudnionych przez TIP.

Nowa lokalizacja oferuje szeroki wachlarz usług serwisu pojazdów komercyjnych i naczep. TIP gwarantuje wysokiej, jakości program serwisowy do wszelkiego rodzaju floty transportowej, stosując rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Jesteś mile widziany nawet, gdy nie posiadasz stałego kontraktu serwisowego. Świadczymy usługi: inspekcji okresowej, testy zgodności i bezpieczeństwa zgodne z regulacjami prawnymi, włącznie z przygotowaniem oraz koordynacją udzielanej certyfikacji przed organami urzędowymi. Testy hamulców, prace mechaniczne związane z naprawą nadwozia jak również malowanie. Warsztat dysponuje także pojazdem serwisowym, który może świadczyć usługi  na terenie klienta bądź w miejscu awarii. TIP obsługuje nie tylko klientów wynajmujących naczepy z floty TIP, ale również klientów z własnym taborem.

2019/09/02

Udostępnij ten artykuł

Aktualności TIP

Otrzymuj ważne aktualności od TIP!

Po prostu wypełnij poniższe pole, aby w przyszłości otrzymywać ważne aktualizacje i informacje od TIP

Przesyłając ten formularz, wyra¿am zgodę na przetwarzanie przez TIP moich danych zgodnie z oświadczeniem TIP o ochronie prywatności

Powiązane wiadomości

"Nowe Volvo FH 500 I-Save już jest!"

WARTO ZAINWESTOWAĆ W PRZYSZŁOŚĆ - Od teraz powiększamy naszą flotę w Niemczech o ciągnik VOLVO FH...

2022/03/25

"TIP utrzyma Twoją flotę w ruchu - rozbudowa sieci warsztatów w ..."

Dzięki łącznie pięciu warsztatom oferujemy branży transportowej i logistycznej jeszcze lepszą obsł...

2021/08/16

"Vice President TIP and PEMA"

We are now marking another milestone in the integration of both businesses. Oliver Bange appointed Vice P...

2020/09/14