Wprowadź wartość
Powrót

TIP Trailer Services zainagurował otwarcie pierwszego centrum obsługi samochodów ciężarowych z szeroką ofertą warsztatowo-usługową oraz parkingiem strzeżonym

W czwartek, 4 Kwietnia 2019 roku, w obecności 300 gości, TIP Trailer Services zainagurował otwarcie pierwszego centrum obsługi samochodów ciężarowych z szeroką ofertą warsztatowo-usługową oraz parkingiem strzeżonym. Jest ono zlokalizowane we Francji w Dourges i zapewnia 146 miejsc parkingowych dla operatorów szukających bezpiecznego i wygodnego parkingu w pobliżu drogi A1/E17.

“W trosce o bezpieczeństwo kierowców i przewożonych towarów, zadbaliśmy o to by cały teren naszego centrum  wyposażony został w najnowocześniejszy dostępny na rynku sprzęt w zakresie nadzoru oraz kontroli dostępu"; mówi Didier Felice, Wiceprezes Regionu Europa Południowa. Parking strzeżony posiada ogrodzenie z drutem kolczastym, całodobową ochronę, nadzór wideo przy użyciu kamery termicznej oraz specjalną kontrolę dostępu dla ciężarówek i pieszych.

“Spełniamy standardy PSR1 TAPA i Gold Unii Europejskiej, zgodne z wynikami badania na temat bezpieczeństwa samochodów ciężarowych opublikowanego w lutym 2019 roku"; dodaje Didier Felice. Wiele usług umożliwiających kierowcom odpoczynek w komfortowych warunkach jest również dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: prysznice, bezpłatne Wi-Fi, pralnie oraz automaty z przekąskami. Dopełnieniem tej oferty usług jest restauracja znajdująca się przy wjeździe na parking.

Radzimy dokonać rezerwacji miejsc parkingowych przy użyciu takich aplikacji jak Truck Parking Europe i SNAP lub e-mail-em (booking.deltapark@tipeurope.com). Istnieje również możliwość parkowania bez rezerwacji: wystarczy podjechać do wejścia, gdzie na wyświetlaczu cyfrowym pokazywana jest liczba dostępnych miejsc.

Dourges

W przypadku nagłych awarii drogowych można odwiedzić warsztat TIP Trailer Services, który znajduje się na terenie parkingu, jak również serwis oponiarski Profil+ Best Of Pneu. Obydwa dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Delta Park Truck Secure Parking znajduje się 1 km od skrzyżowania autostrad A1 i A21, najbardziej ruchliwego węzła drogowego w Europie, przez który przejeżdża dziennie ponad 25 000  samochodów ciężarowych. Didier Felice precyzuje: „Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i organizacji, takich jak TAPA i ESPORG, chcieliśmy znaleźć rozwiązanie problemów związanych z zabezpieczeniem przepływu towarów (przed kradzieżą, atakami na kierowców, wypadkami itp.).” Delta Park Truck Secure Parking jest pierwszym strzeżonym parkingiem dla samochodów ciężarowych spośród wielu kolejnych inwestycji TIP Trailer Services w Europie!

Delta Park Truck Secure Parking

Rue du Combiné

Plateforme Multimodale Delta 3

62119 DOURGES – France

2019/04/29

Udostępnij ten artykuł

Aktualności TIP

Otrzymuj ważne aktualności od TIP!

Po prostu wypełnij poniższe pole, aby w przyszłości otrzymywać ważne aktualizacje i informacje od TIP

Przesyłając ten formularz, wyra¿am zgodę na przetwarzanie przez TIP moich danych zgodnie z oświadczeniem TIP o ochronie prywatności

Powiązane wiadomości

"Nowe Volvo FH 500 I-Save już jest!"

WARTO ZAINWESTOWAĆ W PRZYSZŁOŚĆ - Od teraz powiększamy naszą flotę w Niemczech o ciągnik VOLVO FH...

2022/03/25

"TIP utrzyma Twoją flotę w ruchu - rozbudowa sieci warsztatów w ..."

Dzięki łącznie pięciu warsztatom oferujemy branży transportowej i logistycznej jeszcze lepszą obsł...

2021/08/16

"Vice President TIP and PEMA"

We are now marking another milestone in the integration of both businesses. Oliver Bange appointed Vice P...

2020/09/14