Eksperckie rozwiązania wynajmu.

Jesteśmy po to by rozwijać Twój biznes.

Wynajem naczep – Twój klient oczekuje elastyczności?

Posiadając flotę liczącą ponad 50,000 jednostek jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem naczep w Europie. Nasza flota oraz nasze rozwiązania są bardzo zróżnicowane, dzięki temu oferujemy nie tylko krótkoterminowy wynajem, ale również alternatywę dla zakupu jednostek poprzez wynajem długoterminowy.

Wynajem naczep

Współpracę opieramy na zamówieniu jednostek dokładnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Finansujemy ich zakup oraz zajmujemy się pełnym serwisowaniem.

Poniżej znajdziesz nasze rozwiązania wynajmu:

tanker-TIP-trailer-rental-leasing-europe-567px

Wynajem krótkoterminowy naczep

Wynajem krótkoterminowy pozwala Ci na pełną elastyczność, którą uzupełniamy dodatkowymi usługami. Możesz wynająć wszelkiego rodzaju naczepy do obsługi swoich kontraktów. Bazując na stałych kosztach dopasujesz wynajem do przychodów generowanych z Twojego kontraktu.

Dowiedz się więcej.

Wynajem długoterminowy naczep

Nie warto mrozić swojego kapitału w dużej flocie, lepiej wynająć naczepy od nas na kilka lat. Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaproponować Państwu nowe jednostki zgodne z Państwa specyfikacją i wymaganiami. Kupimy je na Państwa życzenie, jednocześnie zostaną przygotowane zgodnie z kolorystyką Państwa marki oraz logo firmowym.

Dowiedz się więcej.

Sprzedaż i leasing zwrotny naczep

W przypadku wybrania opcji „Sprzedaż i leasing zwrotny” można skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Odkupimy Twój sprzęt za uczciwą rynkową cenę i wydzierżawimy go Tobie za stałą miesięczna opłatę, uwalniając zainwestowany przez Ciebie kapitał i optymalizując pozycję kapitałową Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Kontakt