connect your trailer

Twój klient oczekuje elastyczności?

Pomagamy, oferując rozwiązania krótkoterminowego wynajmu.

Sprzedaż i leasing zwrotny naczep

W przypadku wybrania opcji Sprzedaż i leasing zwrotny będzie można skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Kupimy Twój sprzęt za uczciwą rynkową cenę i wydzierżawimy go Tobie za stały miesięczny czynsz najmu, uwalniając Twój zainwestowany kapitał i optymalizując pozycję kapitałową.

Opcja ta zapewnia wymierne korzyści zarówno rzeczywiste, jak i bezpośrednie. Nie zawsze można łatwo ustalić rzeczywiste koszty zakupu, finansowania, utrzymania i zbycia sprzętu. Specjaliści TIP mogą być pomocni w dokonaniu właściwych wyliczeń.

Optymalizacja floty

Można również skorzystać z naszej wiedzy związanej z utylizacją środków transportu, które nie są już potrzebne we flocie. Pomożemy  wymienić sprzęt na nowy, co często jest bardziej opłacalne z operacyjnego punktu widzenia. Zrównoważymy Twoją flotę, stosując krótkoterminowy wynajem jednostek, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność taboru i zmniejszyć koszty operacyjne.

Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań leasingowych, możemy zaoferować dodatkowe usługi o wartości dodanej, takie jak: pojazdy zastępcze na czas naprawy, remontu i planowanych przeglądów, pomoc drogowa, zarządzanie flotą i oponami oraz usługi telematyczne.

Ponadto sprzedaż i leasing zwrotny naczep:

  • Dostarczają istotny kapitał dla firmy
  • Wzmacniają bilans finansowy
  • Otwierają nowe linie kredytowe wspomagające wzrost i rozwój biznesu
  • Oferują możliwość skorzystania z kompleksowego pakietu serwisu i napraw

Dowiedz się więcej 

Kontakt