Wprowadź wartość

Serwis pojazdów ciężarowych

"Dzięki wykwalifikowanym mechanikom oraz dobrze wyposażonym warsztatom w Europie i Ameryce Północnej, TIP zapewnia najwyższej klasy serwis pojazdów ciężarowych."

Nasze wieloletnie doświadczenie w naprawach naczep wraz z rozległą wiedzą fachową stanowi solidną podstawę w zakresie konserwacji i napraw, które oferujemy. Dysponujemy procesami i wyszkolonymi technikami, którzy szybko dostosowują się zarówno do zaplanowanych jak i awaryjnych wymagań serwisowych. Nasi wyszkoleni mechanicy świadczą usługi serwisowe na wysokim poziomie, niezależnie od tego, czy są one wykonywane w jednym z wielu warsztatów TIP, czy też w terenie przy użyciu stale rosnącej floty mobilnych jednostek serwisowych.

Wprowadź wartość
Wprowadź wartość
Wprowadź wartość
Wprowadź wartość
Wprowadź wartość
Wprowadź prawidłowy
Wprowadź prawidłowy numer telefonu, zawieraj?cy maksymalnie 13 znaków
Wprowadź wartość
 • Umów się na spotkanie
 • Zamów naprawę z odbiorem pojazdu
 • Od kompletnych kontraktów serwisowych do bieżących napraw

Nasze wieloletnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w eksploatacji naczep stanowi solidną podstawę wraz z rozległą wiedzą fachową w zakresie przeglądów i napraw, które świadczymy. Dysponujemy procesami i wyszkolonymi technikami, którzy szybko dostosowują się do zaplanowanych i awaryjnych wymagań serwisowych. Nasi wykwalifikowani mechanicy świadczą wysokiej jakości usługi serwisowe, niezależnie od tego, czy są one wykonywane w jednym z wielu warsztatów TIP, czy też w terenie za pośrednictwem stale rosnącej floty mobilnych jednostek serwisowych.

W naszej działalności prawdziwy test nie przychodzi, gdy wszystko idzie gładko. Co się dzieje, gdy pojawia się problem? Nasza umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje kryzysowe odróżnia nas od konkurencji. Jesteśmy sprawni, zorganizowani i dysponujemy jasnymi priorytetami i procedurami, które sprawiają, że sprawy idą właściwym torem i zapewniają naszym klientom bezpieczne przemieszczanie ich towaru.

Celem naszej rozbudowanej floty jest transport towarów klientów. Naszym zadaniem jest uczynić wszystko, co w naszej mocy, aby efektywnie tym zarządzać. Planowanie przeglądów oraz zapewnienie jakości napraw utrzymuje naszą flotę w dobrym stanie.

Przejrzyste i elastyczne

Rozwiązania TIP w zakresie konserwacji zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność. Nasze standardowe stawki serwisowe obejmują stałe stawki all-inclusive dla większości standardowych czynności serwisowych związanych z przeglądami MOT, kontrolami sprzętu, diagnostyką EBS/ABS, serwisowaniem hamulców, osi, zawieszeniami, oznakowaniem, elementami elektrycznymi, silnikami chłodniczymi, podnośnikami tylnymi lub regularnymi naprawami nadwozia.

W razie potrzeby rozliczanie umów serwisowych może być skonsolidowane w pojedynczych miesięcznych fakturach z w pełni wyszczególnioną dokumentacją pracy w celu usprawnienia pracy administracyjnej i obniżenia kosztów. Stawki eksploatacyjne mogą być również uzgodnione w umowie. Na przykład, mogą one być umownie zharmonizowane w wielu miejscach lub uzgodnione na podstawie wolumenu/wydatków.

Szczegóły dotyczące naczep i renowacja

Potrzebujesz renowacji naczepy? Nie ma problemu, licencjonowani mechanicy TIP zabiorą Twoją żużytą, zniszczoną naczepę i przedłużą jej żywotność z kompletną odnową. Zapytaj nas jak.

Zalety naszych usług serwisowych i naprawczych:

 • Planowane koszty z tytułu stałych cen
 • Wydłużony czas sprawności i wykorzystanie zasobów floty
 • Zespół certyfikowanych techników dedykowanych do obsługi technicznej i napraw
 • Spełnione są wszystkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i zgodności

Co zawiera nasza usługa serwisowa?

 • Inspekcje MOT
 • Okresowe kontrole urządzeń i inspekcje hamulców, osi i nadwozia przyczepy w oparciu o zalecenia producentów i przewidywany roczny przebieg
 • Zarządzanie konserwacją i naprawami
 • Konserwacja opon
 • Pomoc drogowa
 • Zarządzanie naprawą szkód
 • Serwis silników rafowych
 • Serwis windy ogonowej

Oferta warsztatów w skrócie

TIP Trailer Services oferuje szeroki wachlarz usług serwisowych. Zależny od lokalizacji oraz wyposażenia warsztatu, dlatego przygotowaliśmy zestawienie dla poszczególnych oddziałów.

Wynajem

TIP oferuje szeroką gamę sprzętu dostępną na elastycznych warunkach wynajmu, w tym rozwiązania długoterminowe i krótkoterminowe, zakup na raty oraz opcje sprzedaży i leasingu zwrotnego, aby zaspokoić potrzeby naszych przewoźników i klientów flotowych.

Konsultacje flotowe

TIP oferuje unikalne i kompleksowe badanie, które pomaga zidentyfikować możliwości optymalizacji związane z zarządzaniem flotą.

Pomoc drogowa

TIP oferuje obszerną usługę usuwania skutków awarii sprzętu transportowego w Europie i Ameryce Północnej, z całodobową pomocą techniczną, 365 dni w roku. Dzięki dostępności wsparcia w 18 językach, dedykowani i certyfikowani przez nas technicy są w stanie dostarczyć pomoc drogową, która jak najszybciej przywróci kierowców na drogę!

Jakie rodzaj napraw pojazdu zapewniacie?

Oferujemy szereg usług, które poprawiają wydajność Twojej floty i obniżają koszty operacyjne, dzięki czemu Twoje działania są bardziej elastyczne i opłacalne. Oprócz napraw eksploatacyjncyh oferujemy również zarządzanie naprawami uszkodzeń naczep.

Czy możecie naprawić naczepy bezpośrednio w miejscu awarii?

Tak, zapewniamy serwis mobilny.

Jakie są koszta serwisu oraz eksploatacji własnej floty?

Daj nam proszę znać co dokładnie potrzebujesz, wyślemy Ci indywidualną ofertę.

Chciałabym/łbym umówić się na naprawę?

Proszę umów się na naprawę w jednym z naszych warsztatów.

Posiadam własną flotę naczep. Czy mogę serwisować je w Waszych warsztatach?

Tak, prowadzimy szereg usług związanych z naprawami oraz konserwacjami naczep oraz innego sprzętu. Zarezerwuj proszę termin w jednym z naszych warsztatów.

Czy otrzymam powiadomienie o przeglądach na wynajmowanych pojazdach TIP?

Tak, otrzymasz powiadomienie o należnych przeglądach, chyba że zdecydujesz się sam ponosić odpowiedzialność za serwis i eksploatację.

Czy mogę skorzystać z pomocy drogowej?

Pomoc drogowa jest częścią większości naszych umów najmu, leasingu i kontraktów serwisowych. Jeśli chcesz tylko umowy na pomoc drogową, bez napraw eksploatacyjnych własnej floty- jest to również możliwe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę.

Gdzie znajdę warsztaty TIP?

Posiadamy ponad 80 warsztatów w całej Europie. Możesz znaleźć lokalizacje w pobliżu na naszej Wyszukiwarce Lokalizacji lub możesz umówić się na wizytę w celu naprawy w jednym z naszych warsztatów.

Jakie są godziny otwarcia warsztatów TIP?

Aby znależć godziny pracy warsztatów, użyj proszę naszej Wyszukiwarki Lokalizacji.

Co wchodzi w zakres pakietu pełnego serwisu ?

Pakiet obejmuje: przeglądy, wymianę opon, wymianę części eksploatacyjnych osi i hamulców, naprawy agregatu chłodniczego, wymiany pozostałych części oraz pomoc drogową.

Z których producentów opon najcześciej korzystacie?

Nasz preferowany dostawca to Goodyear. Oprócz tego posiadamy szeroką gamę innych marek opon.

Ile trwa naprawa naczepy?

Naszym celem jest przygotowanie sprzętu do odbioru w ciągu 1 dnia roboczego.

Czy sprzedajecie części zamienne?

Tak, na miejscu przy naszych warsztatach jest możliwość zakupienia części.

Czy naprawiacie ciągniki siodłowe?

Świadczymy usługi naprawy samochodów ciężarowych w całej Wielkiej Brytanii, krajach nordyckich i regionie centralnym, a także lokalizacjach Maasdijk, Breda, Tiel, Amsterdam i Ommen w krajach Beneluksu.

Czy posiadacie sprzęt do diagnostyki hamulców?

Tak. Zapewniamy tę usługę we wszystkich warsztatach w Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, w regionie Centralnym oraz w większości lokalizacji w Nordics (Aarhus, Taastrup, Hirtshals, Helsingbo, Oslo, Stavanger, Kerava, Hamina, Jyvaskyla)

Czy posiadacie myjnie?

Tak, większość naszych warsztatów posiada myjnie.

Czy zapewniacie usługę wymiany opon ?

Tak, w Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich nasi partnerzy w zakresie wymiany opon znajdują się w pobliżu wszystkich naszych lokalizacji, w Krajach Beneluksu mamy tę usługę w Waalhaven, Venlo i Botlek; a w regionie centralnym w Halle i Rheda-Wiedenbrück.

Chciałbym wymienić opony na sprzęcie do przewozu ADR. Czy to możliwe?

Tak, w Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich nasi partnerzy w zakresie wymiany opon znajdują się w pobliżu wszystkich naszych lokalizacji, w Krajach Beneluksu mamy tę usługę w Waalhaven, Venlo i Botlek; w regionie centralnym w Halle i Rheda-Wiedenbrück.

Czy zapewniacie również naprawę i serwis agregatów chłodniczych?

Tak, nasz partner znajduje się w pobliżu wszystkich naszych lokalizacji w Wielkiej Brytanii i krajach Beneluksu. W krajach skandynawskich mamy tę usługę w następujących lokalizacjach: Padborg, Taulov, Taastrup, Hirtshals, Helsingborg, Jönköping, Göteborg, Göteborg, Säve, Oslo, Vestby, Stavanger. Nie zapewniamy tej usługi w regionie Centralnym.

Czy świadczycie również usługi mycia cystern?

Nie, nie zapewniamy tej usługi w TIP. Współpracujemy jednak z certyfikowanymi, niezależnymi myjniami i jesteśmy w stanie Cię tam skierować.