Witaj w TIP Trailer Services

Twój europejski partner w wynajmie i serwisie naczep

Naczepy – Cysterny – Silosy – Podwozia – Nadwozia wymienne

TIP posiada flotę ponad 50.000 naczep w całej Europie. Poniżej znajdziesz typy jednostek, które są dostępne w ramach wynajmu. Posiadamy szeroki zakres jednostek więc jeśli nie widzisz poszukiwanego typu w poniższych przykładach skontaktuj się z nami. Chętnie sprawdzimy pozostałe nasze naczepy pod kontem Twoich wymagań. Naciśnij przycisk po prawej aby złożyć zapytanie.

icon-news

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TIP Trailer Services oferuje usługi wynajmu, serwisu i naprawy naczep, firmom transportowym i logistycznym w całej Europie. Wspieramy naszych Klientów działając w 70 lokalizacjach w 16 krajach europejskich.

Nasze usługi obejmują swoim zakresem pełen proces od doradztwa w zakresie doboru sprzętu do organizacji finansowania, wynajmu, codziennej obsługi, napraw i konserwacji, aż po utylizację i sprzedaż używanego sprzętu. Będąc punktem kompleksowej obsługi Twoich potrzeb będziemy Ciebie wspierać w pełnym zakresie Twojej działalności związanej z obsługą taboru. Łącząc nasze usługi dopasujemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę.

W jaki sposób cyfryzacja pomaga zwiększyć zyski w logistyce

/
Według przeprowadzonej niedawno przez PwC ankiety 54% spółek…

Aktualne informacje dotyczące kradzieży ładunków: nowe sposoby zabezpieczania naczepy

/
Kradzież ładunków to problem, który nie zniknie. Na szczęście…
Kontakt