Ścieżki kariery w TIP Trailer Services

Nasze możliwości zatrudnienia są zróżnicowane i dostępne w najróżniejszych lokalizacjach.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań

Firma TIP Trailer Services zatrudnia pracowników w ponad 70 lokalizacjach i w ponad 60 punktach obsługi technicznej w 16 krajach europejskich. Nasze możliwości zatrudnienia są zróżnicowane i dostępne w najróżniejszych miejscach.

Możliwości techniczne

Jeśli szukasz pracy w środowisku, w którym znaczenie współpracy zespołowej jest wysoko cenione, gdzie bezpieczeństwo pracowników ma zasadnicze znaczenie i gdzie motywuje się pracowników do ciągłego podnoszenia własnych umiejętności, to oferujemy Ci wiele możliwości dostępnych w całej Europie.

TIP Trailer Services nieustannie inwestuje w najnowsze technologie IT, narzędzia i szkolenia. Nasze wzorowo zadbane i wyposażone centra konserwacji oraz samochody serwisowe udostępnią odpowiednie narzędzia, dzięki którym jak najlepiej obsłużymy naszych klientów.

Dbałość o klienta i możliwości świadczenia usług

Czy chciałbyś zostać wartościowym członkiem naszego zespołu usługowego, dołączając do naszych profesjonalnych i energicznych pracowników? Jeśli Twoja osobowość jest zorientowana na klienta i masz ambicje aby zapewniać wyjątkową obsługę, chcesz przyczyniać się do wzrostu przychodów i zysków, to mamy dla Ciebie ofertę wymagających zadań.

Naszą domeną jest jakość kształcenia i oferowane naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju. Zapewnimy Ci umiejętności potrzebne do sprostania wszelkim potrzebom klientów oraz wykazania się swoimi kompetencjami.

l.

Możliwości sprzedaży

Czy chcesz pracować dla lidera na rynku europejskim w branży transportowej, obfitującej w zróżnicowane i wymagające możliwości w skali międzynarodowej, gdzie zasadniczą podstawą jest strategiczny wzrost?

Nasi utalentowani pracownicy pochodzą z różnorodnych środowisk i otrzymują konkurencyjne pakiety świadczeń. Oferujemy nie tylko codzienną pracę, ale również długoterminową aktywność zawodową.

Finanse, ryzyko, marketing, dział prawny, dział IT i dział zasobów ludzkich

Mamy do zaoferowania wiele wymagających zadań na terenie całej Europy. Wiele z nich związanych jest ze sprawozdawczością na potrzeby naszej centrali w Amsterdamie, wielokulturowego ośrodka, w którym panuje przyjazny klimat międzynarodowej pracy zespołowej.

Mamy pewność, że możemy zaoferować Ci rozwój zawodowy dzięki ambitnym projektom, a także inwestycjom w szkolenia doskonalące Twoje umiejętności.

Możliwości stażu zawodowego

Możliwości stażu zawodowego

Czy jesteś studentem i poszukujesz okazji do szybkiego zdobycia praktycznego doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym? Czy szukasz pełnego wyzwań miejsca pracy, które uczyni z Ciebie młodego profesjonalistę?

Kontakt