Eksperckie rozwiązania wynajmu

Jesteśmy po to by rozwijać Twój biznes

maintenance-standard-tip-trailer-services

Ochrona przed szkodami

W ramach naszych usług ochrony przed szkodami zapewniamy ochronę przed kosztami napraw wynikającymi z uszkodzenia sprzętu powstałymi w trakcie trwania umowy. Firmy ubezpieczeniowe oferują ograniczony, standardowy zakres ochrony, a ponadto, aby zapewnić ochronę całego sprzętu, wymagany jest duży nakład pracy administracyjnej. Oferowana przez nas ochrona przed szkodami jest bezproblemowa, przejrzysta i poparta naszą rzetelną, fachową wiedzą.

Korzystając z naszego rozwiązania ochrony przed szkodami, narażenie na ryzyko będzie małe lub żadne dzięki kompleksowej i przejrzystej obsłudze zapewnianej przez TIP. Oferujemy wysoki poziom ochrony przed nieprzewidzianymi kosztami spowodowanymi przez szkody, a ponadto będziemy zarządzać całą procedurą z naciskiem na redukcję czasu przestoju.

Innymi słowy, w przypadku wystąpienia szkód nie będzie żadnych niespodzianek na koniec okresu leasingowego. Bazując na naszym 45-letnim doświadczeniu w branży, rozumiemy problematykę związaną z powstawaniem szkód ponadto dysponujemy dużą siecią warsztatów naprawczych o zasięgu europejskim.

Co to oznacza dla Ciebie?

Korzystając z naszej usługi ochrony przed szkodami, ryzyko będzie małe lub żadne dzięki kompleksowej i przejrzystej ochronie zapewnianej przez TIP. Oferujemy różne poziomy ochrony przed nieprzewidzianymi kosztami związanymi z uszkodzeniem dzierżawionego lub wynajmowanego pojazdu, a w szczególności opon, i to my będziemy zarządzać procesem naprawy szkody za Ciebie.

Spędzasz zbyt wiele czasu na likwidacji szkód i masz dość przykrych niespodzianek na koniec okresu leasingowego? Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas różnymi usługami ochrony przed szkodami, aby wybrać taką, która będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się, co jest objęte ochroną, a co nie? Kliknij przycisk znajdujący się na górze strony, aby otrzymać wszystkie szczegóły.

Kontakt