Wprowadź wartość

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepy chłodnie, znane również jako „ang. Reefer”, mają izolowaną skrzynię i urządzenie chłodzące. Umożliwiają transport w kontrolowanej temperaturze. Są używane głównie w logistyce świeżych i mrożonych towarów, ale także w przemyśle farmaceutycznym.

Chłodnie mogą być indywidualnie dopasowane pod kątem wymaganej temperatury. Zależnie czy wymagana jest tylko jedna komora, lub chłodnia dwukomorowa z dodatkowym parownikiem i ścianą działową (podwójna temperatura), tak aby ładunki, dla których wymagane są różne temperatury, mogły być transportowane razem w tym samym czasie.

Załadunek i rozładunek odbywa się na rampie załadunkowej lub przy pomocy zintegrowanej windy załadowczej.

Chłodnie również są dostępne jako naczepy jedno i dwupokładowe. Oznacza to, że możesz przewieźć 33 lub 66 palet.

Oferujemy głównie naczepy chłodnie takich producentów jak Schmitz Cargobull i Krone, ale oferujemy również chłodnie Kögel i Kässbohrer do wynajmu krótkoterminowego, wynajmu długoterminowego oraz sprzedaży i leasingu zwrotnego.

Na życzenie dostępny jest pełen zestaw, naczepa wraz z ciągnikiem siodłowym.

Uwaga: Wymieniono najczęściej używane opcje. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Specyfikacja Chłodni

Wymiary w metrach

 

A Długość wewnętrzna

13.410

B Szerokość wewnętrzna

2.460

C Wysokość wewntętrzna przód i tył

2.650

E Wymiary podłogi ( bez ładunku)

1.273

F Wysokość zawieszenia naczepy bez załadunku

1.135

Masa całkowita (dopuszczalna ładowność)

35.000

ciężar własny

8,500 – 9,000

ładowność na oś

9.000

Obciążenie siodła

12.000

Standardowe wyposażenie chłodni

 • ATP certyfikat FRC
 • Certyfikat celny (TIR)
 • 4 pary uszu promowych
 • Agregat chłodniczy Carrier lub Thermo-King
 • Mono-temp / Multi-temp

Opcjonalne wyposażenie Chłodni

 • Podwójna podłoga
 • Podwójna temperatura
 • Haki, do transportu mięsa
 • Kwiatówka
 • Huckepack
 • Kosz paletowy
 • Roleta na tylnych drzwiach
 • Podnoszona oś
 • Winda

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Waste tanker recycler

Do czyszczenia kanalizacji z lub bez uzdatnianiem wody, czyszczenia wpustów lub do zasysania i płukania - jest niezawodnym partnerem w branży WOD-KAN.

Nadwozie wymienne

Nadwozie wymienne, znane również jako „swap body”, to szybka i łatwa do wymiany przestrzeń ładunkowa, którą można używać elastycznie.

Naczepa cysterna lub silos

Cysterna jest to specjalistyczny rodzaj naczepy do transportu cieczy, gazów oraz płynów. Zbiornik do przewozu żywności, odpadów a nawet towarów niebezpiecznych- w zależności od specyfikacji cysterny i potrzeb klientów.

Pojazd asenizacyjny

Do czyszczenia kanalizacji, kanałów ściekowych, osadów ściekowych i usuwania odpadów kopalnianych - niezawodnym partnerem jest pojazd ssący i płuczący.

Podwozie

Podwozie to rama naczepy, która może przenosić kontenery.

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Naczepa z ruchomą podłogą

Elastyczna i wszechstronna do łatwego załadunku i rozładunku towarów sypkich i drobnicowych, a także ładunków kombinowanych, naczepa z ruchomą podłogą oferuje to wszystko.