Wprowadź wartość

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Od standardowego ciągnika siodłowego po bramowiec - nasza flota ciężkich samochodów ciężarowych obejmuje około 200 różnych specyfikacji.

Wraz z ponownym wejściem w obszar pojazdów silnikowych poszerzamy naszą ofertę wynajmu i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Dzięki przejęciu PEMA i związanemu z tym wieloletnim know-how w tej dziedzinie, możemy teraz zaoferować Państwu różne modele pojazdów do wynajmu krótko- i długoterminowego. Podobnie jak w segmencie naczep, tutaj jesteśmy również niezależni od producentów, aby zapewnić Państwu odpowiedni sprzęt i rozwiązania w zakresie wynajmu dostosowane do Państwa wymagań.

Po prostu wynajmij kolejną ciężarówkę - skorzystaj z tej formy zamówienia dostępnej w sektorze pojazdów ciężarowych. Odpowiednia ciężarówka ma ogromne znaczenie dla każdej firmy transportowej i znacząco decyduje o wydajności oraz sukcesie ekonomicznym. Posiadanie własnej floty wiąże kapitał i ogranicza swobodę działania. Stawka czynszu jest niezawodną stałą - szczególnie w trudnych czasach. Indywidualne rozwiązania kontraktowe zwiększają bezpieczeństwo i elastyczność planowania.

 

Wybierz odpowiedni dla siebie samochód do wynajęcia z naszej rozbudowanej floty lub powiedz nam swoje wymagania, chętnie doradzimy i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie - nawet w przypadku specjalnych projektów.

Wynajem pojazdów ciężarowych