Wprowadź wartość

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Od standardowego ciągnika siodłowego po bramowiec - nasza flota ciężkich samochodów ciężarowych obejmuje około 200 różnych specyfikacji.

Wraz z ponownym wejściem w obszar pojazdów silnikowych poszerzamy naszą ofertę wynajmu i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Dzięki przejęciu PEMA i związanemu z tym wieloletnim know-how w tej dziedzinie, możemy teraz zaoferować Państwu różne modele pojazdów do wynajmu krótko- i długoterminowego. Podobnie jak w segmencie naczep, tutaj jesteśmy również niezależni od producentów, aby zapewnić Państwu odpowiedni sprzęt i rozwiązania w zakresie wynajmu dostosowane do Państwa wymagań.

Po prostu wynajmij kolejną ciężarówkę - skorzystaj z tej formy zamówienia dostępnej w sektorze pojazdów ciężarowych. Odpowiednia ciężarówka ma ogromne znaczenie dla każdej firmy transportowej i znacząco decyduje o wydajności oraz sukcesie ekonomicznym. Posiadanie własnej floty wiąże kapitał i ogranicza swobodę działania. Stawka czynszu jest niezawodną stałą - szczególnie w trudnych czasach. Indywidualne rozwiązania kontraktowe zwiększają bezpieczeństwo i elastyczność planowania.

 

Wybierz odpowiedni dla siebie samochód do wynajęcia z naszej rozbudowanej floty lub powiedz nam swoje wymagania, chętnie doradzimy i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie - nawet w przypadku specjalnych projektów.

Wynajem pojazdów ciężarowych

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Waste tanker recycler

Do czyszczenia kanalizacji z lub bez uzdatnianiem wody, czyszczenia wpustów lub do zasysania i płukania - jest niezawodnym partnerem w branży WOD-KAN.

Nadwozie wymienne

Nadwozie wymienne, znane również jako „swap body”, to szybka i łatwa do wymiany przestrzeń ładunkowa, którą można używać elastycznie.

Naczepa cysterna lub silos

Cysterna jest to specjalistyczny rodzaj naczepy do transportu cieczy, gazów oraz płynów. Zbiornik do przewozu żywności, odpadów a nawet towarów niebezpiecznych- w zależności od specyfikacji cysterny i potrzeb klientów.

Pojazd asenizacyjny

Do czyszczenia kanalizacji, kanałów ściekowych, osadów ściekowych i usuwania odpadów kopalnianych - niezawodnym partnerem jest pojazd ssący i płuczący.

Podwozie

Podwozie to rama naczepy, która może przenosić kontenery.

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Naczepa z ruchomą podłogą

Elastyczna i wszechstronna do łatwego załadunku i rozładunku towarów sypkich i drobnicowych, a także ładunków kombinowanych, naczepa z ruchomą podłogą oferuje to wszystko.