Wprowadź wartość

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Naczepa skrzyniowa, znana również jako „skrzynia” lub „furgonetka”, ma tak zwaną skrzynię ładunkową i może być zasadniczo ładowana i rozładowywana tylko przez tylne drzwi. Załadunek i rozładunek odbywa się na rampie załadunkowej lub przy pomocy zintegrowanej windy załadowczej.

Stosuje się ją głównie wtedy, gdy towar nie może mieć kontaktu z wilgocią. Dlatego wykorzystywana jest głównie do transportu przesyłek kurierskich, mebli lub urządzeń elektronicznych.

Naczepy skrzyniowe są dostępne zarówno jako naczepy jedno i dwupokładowe. Można przewieźć 33 lub 66 palet w przypadku wyboru naczepy z podwójną podłogą.

Posiadamy głównie naczepy furgonowe takich producentów jak Schmitz Cargobull i Krone, ale oferujemy również furgony Kögel i Kässbohrer przeznacozne do wynajmu krótkoterminowego, wynajmu długoterminowego oraz sprzedaży i leasingu zwrotnego.

Na życzenie dostępny jest pełen zestaw, naczepa wraz z ciągnikiem siodłowym.

Uwaga: Wymieniono najczęściej używane opcje. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Specyfikacja Furgonu

Wymiary w metrach

Izolowane

Sklejane

Stalowe

A Długość wewnętrzna

13.625

13.620

13.620

B Szerokość wewnętrzna

2.480

2.500

2.480

C Wysokość wewnętrzna

2.700

2.730

2.725

D Wymiary podłogi

1.260

1.200

1.260

F Wysokość zaczepu naczepy (nieobciążony)

1.125

1.110

1.150

Masa całkowita (dopuszczalna ładowność)

35.000

35.000

38.000

ciężar własny

7.470

7.700

9.180

ładowność na oś

9.000

9.000

9.000

    

Standardowe wyposażenie furgonu

 • Certyfikat celny (TIR)
 • 4 pary uszu promowych
 • Podwójne drzwi
 • Certyfikaty zabezpieczające ładunek zgodnie z DIN 12642 Code XL

Opcjonalne wyposażenie Furgonu

 • Podwójna podłoga
 • Linka celna
 • Keyhole design (ubrania)
 • Drzwi roletowe
 • Winda
 • Skrętne osie
 • Izoterma

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Waste tanker recycler

Do czyszczenia kanalizacji z lub bez uzdatnianiem wody, czyszczenia wpustów lub do zasysania i płukania - jest niezawodnym partnerem w branży WOD-KAN.

Nadwozie wymienne

Nadwozie wymienne, znane również jako „swap body”, to szybka i łatwa do wymiany przestrzeń ładunkowa, którą można używać elastycznie.

Naczepa cysterna lub silos

Cysterna jest to specjalistyczny rodzaj naczepy do transportu cieczy, gazów oraz płynów. Zbiornik do przewozu żywności, odpadów a nawet towarów niebezpiecznych- w zależności od specyfikacji cysterny i potrzeb klientów.

Pojazd asenizacyjny

Do czyszczenia kanalizacji, kanałów ściekowych, osadów ściekowych i usuwania odpadów kopalnianych - niezawodnym partnerem jest pojazd ssący i płuczący.

Podwozie

Podwozie to rama naczepy, która może przenosić kontenery.

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Naczepa z ruchomą podłogą

Elastyczna i wszechstronna do łatwego załadunku i rozładunku towarów sypkich i drobnicowych, a także ładunków kombinowanych, naczepa z ruchomą podłogą oferuje to wszystko.