Wprowadź wartość

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa kurtynowa, zwana firanką, jest wyposażona w przesuwne plandeki boczne (tzw. firanki lub plandeki) - oraz plandekę z przesuwanym dachem. Załadunek może odbywać się z tyłu, z boku lub z góry. Ze względu na wiele załadunków i rozładunków oraz liczne opcje mocowania, jest to jeden z najpopularniejszych rodzajów naczep.

Jest dostępna jako standard, a także jako naczepa mega. Megaliner ma wewnętrzną wysokość do 3 metrów i jest szczególnie dostosowany do transportu kubatur, na przykład w sektorze motoryzacyjnym.

Posiadamy głównie naczepy firanki takich producentów jak Schmitz Cargobull i Krone, ale także Kögel i Kässbohrer, a także Fliegl i CIMC. Oferujemy naczepy firanki do wynajmu krótkoterminowego, wynajmu długoterminowego oraz sprzedaży i leasingu zwrotnego.

Na życzenie dostępny jest pełen zestaw, naczepa wraz z ciągnikiem siodłowym.

Uwaga: Wymieniono najczęściej używane opcje. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Specyfikacja Kurtyny

Wymiary w metrach

 

A Długość wewnętrzna

13.620

B Szerokość wewnętrzna

2.480

C Tylna wysokość

2.695 – 2.795

D Wysokość załadunku bocznego

2,600 – 2,700

E Wysokość podłogi

1.267

F Wysokość zawieszenia naczepy

1.150

Masa całkowita

34.000

ciężar własny

6,700 – 7,200

ładowność na oś

9.000

obciążenie siodła

14.000

Standardowe wyposażenie kurtyny

 • Rozsuwany dach
 • 3 pary przesuwnych kłonic
 • Rama Multilock
 • Linka celna
 • 4 pary uszu promowych
 • Zabezpieczenie ładunku zgodnie z normą DIN 12642 Code XL

Opcjonalne wyposażenie Kurtyny

 • Podnoszony i rozsuwany dach
 • Rozsuwany dach z burtą
 • Coil
 • Rolki Joloda wraz z akcesoriami
 • Huckepack
 • Kosz paletowy
 • Winda

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Waste tanker recycler

Do czyszczenia kanalizacji z lub bez uzdatnianiem wody, czyszczenia wpustów lub do zasysania i płukania - jest niezawodnym partnerem w branży WOD-KAN.

Nadwozie wymienne

Nadwozie wymienne, znane również jako „swap body”, to szybka i łatwa do wymiany przestrzeń ładunkowa, którą można używać elastycznie.

Naczepa cysterna lub silos

Cysterna jest to specjalistyczny rodzaj naczepy do transportu cieczy, gazów oraz płynów. Zbiornik do przewozu żywności, odpadów a nawet towarów niebezpiecznych- w zależności od specyfikacji cysterny i potrzeb klientów.

Pojazd asenizacyjny

Do czyszczenia kanalizacji, kanałów ściekowych, osadów ściekowych i usuwania odpadów kopalnianych - niezawodnym partnerem jest pojazd ssący i płuczący.

Podwozie

Podwozie to rama naczepy, która może przenosić kontenery.

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Naczepa z ruchomą podłogą

Elastyczna i wszechstronna do łatwego załadunku i rozładunku towarów sypkich i drobnicowych, a także ładunków kombinowanych, naczepa z ruchomą podłogą oferuje to wszystko.