Wprowadź wartość

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Te specjalne naczepy są szczególnie popularne w branży budowlanej, ponieważ nie tylko zapewniają elastyczny transport, ale także imponują prostym i szybkim rozładunkiem.

Aluminiowy zbiornik z ziarnem o pojemności 50 m³ imponuje swoją lekkością i dużą pojemnością, jest idealnym pomocnikiem w trakcie żniw, nawet w trudnym terenie.

Stalowa wywrotka o pojemności 27 m³, która poszerza flotę TIP, również wykazuje się wszechstronnością. Bez względu na to, czy jest to piasek, gruz, kamienie czy inne ciężkie towary sypkie - pojazd poradzi sobie z każdym i jest ekonomiczny nawet na duże odległości.

Posiadamy głównie wywrotki takich producentów jak Schmitz Cargobull, Kögel i Fliegl i oferujemy je w formie wynajmu krótkoterminowego, wynajmu długoterminowego oraz sprzedaży i leasingu zwrotnego.

Na życzenie dostępny jest pełen zestaw, naczepa wraz z ciągnikiem siodłowym.

Uwaga: Wymieniono najczęściej używane opcje. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Specyfikacja Wywrotki

Wymiary w metrach 
Długość wewnętrzna9.790
Szerokość wewnętrzna2.440
Sworzeń królewski1.180
Wysokość zrzutu2.100
E wysokość załadunku podłogi (bez ładunku)3.655
F wysokość sprzęgu przyczepy (załadowany)1.150
Masa całkowita (maks. Dopuszczalne obciążenie)36.000 kg
Waga netto6033 kg
Nacisk na oś12.000 kg
ładowność29.968 kg
Łączne obciążenie24.000 kg
Pojemność49,7 cbm

Standardowe wyposażenie wywrotki

  • Ładowność 49,7 m3
  • Aluminiowa zabudowa
  • Zintegrowana zasuwa do rozładunku zbóż
  • Podnoszona oś
  • Platforma robocza z drabiną
  • Dach z plandeki PCV na rolkach

Naczepa firanka

Naczepa firanka w zabudowie standarodowej lub mega, to jeden z najczęściej spotykanych rodzajów naczep w Polsce i na świecie. Posiada elastyczne boki ( plandekę) i nadaje się do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Naczepa chłodnia

Naczepa chłodnia to rodzaj naczepy w sztywnej, izolowanej zabudowie, doposażonej w agregat chłodniczy. Naczepa chłodnia przystosowana jest do transportu towarów konsumpcyjnych, kwiatów oraz farb, w określonej temperaturze.

Naczepa furgon

Furgon, inaczej naczepa ze sztywną zabudową, jest jedną z najczęściej używanych naczep w transporcie drogowym. Dzięki sztywnej zabudowie i często również izolowanej jest bezpiecznym rozwiązaniem do transportu wartościowych lub delikatnych towarów.

Wynajmij pojazd ciężarowy

Wynajmij zamiast kupić. Oferujemy szeroką gamę pojazdów ciężarowych.

Waste tanker recycler

Do czyszczenia kanalizacji z lub bez uzdatnianiem wody, czyszczenia wpustów lub do zasysania i płukania - jest niezawodnym partnerem w branży WOD-KAN.

Nadwozie wymienne

Nadwozie wymienne, znane również jako „swap body”, to szybka i łatwa do wymiany przestrzeń ładunkowa, którą można używać elastycznie.

Naczepa cysterna lub silos

Cysterna jest to specjalistyczny rodzaj naczepy do transportu cieczy, gazów oraz płynów. Zbiornik do przewozu żywności, odpadów a nawet towarów niebezpiecznych- w zależności od specyfikacji cysterny i potrzeb klientów.

Pojazd asenizacyjny

Do czyszczenia kanalizacji, kanałów ściekowych, osadów ściekowych i usuwania odpadów kopalnianych - niezawodnym partnerem jest pojazd ssący i płuczący.

Podwozie

Podwozie to rama naczepy, która może przenosić kontenery.

Naczepa wywrotka (wanna)

Czy to w rolnictwie, czy na placu budowy, naczepa jest niezawodnym partnerem w transporcie Twoich towarów.

Naczepa z ruchomą podłogą

Elastyczna i wszechstronna do łatwego załadunku i rozładunku towarów sypkich i drobnicowych, a także ładunków kombinowanych, naczepa z ruchomą podłogą oferuje to wszystko.