Wprowadź wartość
 • Netherlands
  • Dutch
  • English
 • United Kingdom
  • English

Wynajem naczep

"Jesteśmy po to, abyś rozwijał swój biznes."

Oferujemy szeroką gamę naczep dostępnych na wynajem. Gwarantując przy tym: elastyczne formy wynajmu naczep, w tym rozwiązania długoterminowe i krótkoterminowe, innowacyjne struktury sprzedaży i leasingu zwrotnego, które dodają prawdziwą wartość dla Twojej firmy. Dzięki rozbudowanej flocie naczep standardowych, specjalistycznych typu walking floor, chłodni czy cystern -  jesteśmy pionierem wśród firm wynajmujących naczepy ciężarowe przedsiębiorstwom z branży TSL w Europie i Kanadzie. Daje nam to możliwość zapewnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów na korzystnych warunkach.

Dostępność rozległej sieci warsztatów pojazdów ciężarowych zarówno stacjonarnych punktów napraw oraz mobilnych serwisów TIR,  na terenie krajów Europy i w  Kanadzie, zapewnia prawidłowe utrzymanie i konserwacje przed, w trakcie i po okresie wynajmu naczep. Awarie drogowe naczep i pojazdów ciężarowych przekładają się na opóźnienia, niepokoją klientów i stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Aby temu zapobiec, nasza flota jest na bieżąco serwisowana, tak by stale była przygotowana i dostępna na wynajem.

 • Elastyczne formy wynajmu naczep
 • Nieograniczone możliwości
 • 70 000 naczep we flocie
 • Wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin

Wynajem naczep krótkoterminowy

Konkurencyjne rozwiązania w zakresie wynajmu naczep na pokrycie niespodziewanych potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej naczepy do uzupełnienia floty, czy też zamierzasz zmienić rodzaj naczep w związku z nowym rodzajem przewozów.

Wynajem naczep długoterminowy

Nie przywiązuj swojego kapitału do dużej floty, a wynajmij naczepy od TIP na kilka lat. Zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami, wynajmujemy naczepy, które Państwo potrzebują, a także we własnej identyfikacji wizualnej.

Transakcje opcji zakupu

Zakup na wynajem daje Państwu możliwość zakupu aktywów pod koniec okresu wynajmu, gdzie mogą Państwo skorzystać z naszych bogatych doświadczeń w zakresie wartości rezydualnych i naszego wolumenu zakupu.

Sprzedaż i leasing zwrotny

Sprzedaż i leasing zwrotny to forma wynajmu, w ramach której sprzedajesz nam zakupiony sprzęt, natychmiast  wynajmując go z powrotem. Jest to przydatne, gdy trzeba zwolnić pieniądze zainwestowane w aktywa na inne inwestycje, a majątek ruchomy jest nadal potrzebny do działania.

Konsultacje flotowe

TIP oferuje unikalne i kompleksowe badanie, które pomaga zidentyfikować możliwości optymalizacji w zakresie zarządzania flotą.

 

Informacje ogólne

Pełny serwis
Dla wszystkich naszych krótkoterminowych umów najmu (krótszy niż 365 dni) jest wliczony pełny serwis. Obejmuje on serwisowanie, wymianę opon, wymianę osi i części hamulców, wymianę części agregatów chłodniczych, inne części zamienne i pomoc drogową.

Usługa pomocy drogowej TIP oznacza, że możesz polegać na nas, aby zapewnić pełne wsparcie dla wynajmowanego sprzętu, 24/7, w każdym miejscu, w którym potrzebujesz pomocy.

Nasza usługa ochrony przed uszkodzeniami zabezpiecza przed nieoczekiwanymi kosztami związanymi z uszkodzeniem, zniszczeniem, czy utratą wynajmowanych pojazdów. Możesz zdecydować się na następujące opcje naszej usługi ochrony przed uszkodzeniami:

Ochrona przed uszkodzeniami
Ochrona przed uszkodzeniami ogranicza Państwa koszt napraw spowodowanych uszkodzeniem lub kradzieżą pojazdów w okresie obowiązywania umowy i w wielu przypadkach obejmuje awarie, zniszczenia, czy utratę wynajmowanych naczep.

Ochrona opon
Ochrona opon jest zabezpieczeniem przed kosztami wynikającymi z większości uszkodzeń opon. Obejmuje koszty montażu nowej opony oraz pomocy drogowej w razie awarii w całej Europie.

Odbierz i zwróć
Dla Państwa wygody można odebrać sprzęt w najbliższym warsztacie lub możemy zorganizować dostawę i odbiór sprzętu do wynajęcia w ramach umowy najmu.

Zwrot wynajętego lub leasingowanego sprzętu
Nasz sprzęt służy do przemieszczania wszelkiego rodzaju ładunków. Spodziewamy się normalnego zużycia i nie obciążamy naszych klientów za standardową eksploatację naszej floty. Akceptujemy nowe rysy, zadrapania i otarcia, które są normalne dla długości wynajmu. Cenimy Twój biznes i traktujemy naszych klientów tak, jak byśmy się sami chcieli być traktowani.

{{#Array}}