Wprowadź wartość
 • Netherlands
  • Dutch
  • English
 • United Kingdom
  • English

Wynajem naczep

"Jesteśmy po to, abyś rozwijał swój biznes."

Oferujemy szeroką gamę naczep na wynajem. Gwarantując przy tym: elastyczne formy dzierżawy naczep, w tym rozwiązania długoterminowe i krótkoterminowe, innowacyjne struktury sprzedaży i leasingu zwrotnego, które dodają prawdziwą wartość dla Twojej firmy. Dzięki rozbudowanej flocie naczep standardowych, specjalistycznych typu naczep walking floor, wywrotek, chłodni czy cystern -  jesteśmy pionierem wśród firm wynajmujących naczepy ciężarowe przedsiębiorstwom z branży TSL w Europie i Kanadzie. Daje nam to możliwość zapewnienia indywidualnych potrzeb naszych klientów na korzystnych warunkach.

Dostępność rozległej sieci warsztatów pojazdów ciężarowych zarówno stacjonarnych punktów napraw oraz mobilnych serwisów TIR,  na terenie krajów Europy i w  Kanadzie, zapewnia prawidłowe utrzymanie i konserwacje przed, w trakcie i po okresie wynajmu naczep. Awarie drogowe naczep i pojazdów ciężarowych przekładają się na opóźnienia, niepokoją klientów i stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Aby temu zapobiec, nasza flota jest na bieżąco serwisowana, tak by stale była przygotowana i dostępna na wynajem.

 • Elastyczne formy wynajmu naczep
 • Nieograniczone możliwości
 • 70 000 naczep we flocie
 • Wycenę otrzymasz w ciągu 24 godzin

Wynajem naczep krótkoterminowy

Konkurencyjne rozwiązania wynajmu naczep na pokrycie niespodziewanych potrzeb już od 1 dnia. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej naczepy do uzupełnienia floty, czy też zamierzasz zmienić typ naczep w związku z nowym rodzajem przewozów. Naczepa wywrotka, chłodnia, kurtyna czy ruchoma podłoga ? Zadzwoń i dopytaj o dostępność.

Wynajem naczep długoterminowy

Nie przywiązuj swojego kapitału do dużej floty, a skorzystaj z długoterminowego wynajmu naczep od TIP. Wynajmujemy naczepy zgodne z wymaganiami klienta, takich, które potrzebujesz, także we własnej identyfikacji wizualnej. 

Wykup naczep pod koniec najmu

Wynajem naczep z możliwością wykupu pod koniec okresu wynajmu. To świetna okazja na zwiększenie swojej floty w bardzo atrakcyjny finansowo sposób. Wszystko to dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w zakresie wartości rezydualnych. 

Sprzedaż i leasing zwrotny

Sprzedaż i leasing zwrotny to forma wynajmu, w ramach której sprzedajesz nam zakupiony sprzęt, natychmiast  wynajmując go z powrotem. Jest to przydatne, gdy trzeba zwolnić pieniądze zainwestowane w aktywa na inne inwestycje, a majątek ruchomy jest nadal potrzebny do działania.

Konsultacje flotowe

TIP oferuje unikalne i kompleksowe badanie, które pomaga zidentyfikować możliwości optymalizacji w zakresie zarządzania flotą.

 

Informacje ogólne

Pełny serwis naczep
Dla wszystkich naszych krótkoterminowych umów najmu naczep (do 365 dni) wliczony jest pełny serwis naczepy. Obejmuje on naprawę naczep, wymianę opon, wymianę części osi i hamulców, wymianę części agregatów chłodniczych, pomoc drogową, przeglądy rejestracyjne naczep i inspekcje.

Usługa pomocy drogowej TIP oznacza, że możesz polegać na naszych mechanikach i ich doświadczeniu, którzy 24/7/365 są w drodze w swoich mobilnych vanach serwisowych- gdziekolwiek ich potrzebujesz.

Nasza usługa ochrony przed uszkodzeniami zabezpiecza przed nieoczekiwanymi kosztami związanymi z uszkodzeniem, zniszczeniem, czy utratą wynajmowanych naczep. Możesz zdecydować się na następujące opcje naszej usługi:

Ochrona przed uszkodzeniami
Usługa ta ogranicza Państwa koszt napraw naczep spowodowanych uszkodzeniem mechanicznym lub przed kradzieżą naczep w okresie obowiązywania umowy. Obejmuje awarie drogowe, zniszczenia, czy utratę wynajmowanych naczep.

Ochrona i wymiana opon
Ochrona opon jest usługą zabezpieczającą przed kosztami wynikającymi z większości uszkodzeń opon, m.in wystrzały opon. Pokrywa koszty montażu nowej opony oraz pomocy drogowej - na wypadek awarii w całej Europie.

Odbiory naczep możliwe są we wszystkich oddziałach TIP i warsztatach pojazdów ciężarowych TIP w Polsce i w UE, po uprzednim umówieniu się z naszym przedstawicielem. Zwroty wypożyczonych naczep, w miejsca ustalone z naszym przedstawicielem.

Zwrot wynajętych lub wydzierżawionych naczep
Nasz sprzęt służy do transportowania wszelkiego rodzaju ładunków. Spodziewamy się normalnego zużycia i nie obciążamy naszych klientów za standardową eksploatację naszej floty. Akceptujemy nowe rysy, zadrapania i otarcia, które są normalne dla odpowiedniej długości wynajmu nacze. Cenimy Twój biznes i traktujemy naszych klientów tak, jak byśmy się sami chcieli być traktowani.

{{%}}

Naczepy i pojazdy ciężarowe

{{/}}